درباره ما

شرکت پارس دولومیت با سالها تجربه در طراحی، ساخت و راه اندازی خطوط تولید درصنایع معدنی و نیز همکاری و تبادل اطلاعات با شرکتهای معتبر اروپائی تامین کننده دانش فنی و تجهیزات مورد نیاز در صنایع معدنی و شیمیائی وابسته به آن می باشد
در سال 1385 بازسازی و راه اندازی اولین کوره عمودی گردان تولید آهک در بوشهر توسط این شرکت اجرا گردید که منجر به اخذ تائیدیه فنی مهندسی از شرکت Hosokawa Alpine آلمان گردید.
از آن زمان تا کنون شرکت پارس دولومیت موفق به اجرای چندین طرح در نقاط مختلف کشور گردیده و با بکارگیری تکنولوژی های روز دنیا در طراحی و ساخت انواع کوره های شفت پخت آهک، دستگاه های هیدراتور، انواع سپراتور و نیز سیستمهای کیسه پرکنی، موجبات رشد این صنعت را فراهم نموده است.

در حال حاضر، احداث یک واحد کوره پیشرفته عمودی با ظرفیت 100 تن در روز با تکنولوژی مدرن فیوژن و نیز راه‌اندازی خط تولید بلوک‌های فوق سبک AAC در پلنت اندیمشک در دست اجرا می باشد.
شرکت پارس دولومیت نماینده رسمی شرکت طراحی و مهندسی Blitzco آلمان در تجهیزات و ماشین آلات صنایع معدنی می باشد.

ایمنی

شرکت پارس دولومیت به تناسب نقشی که در طراحی، ساخت و راه اندازی خطوط تولید درصنایع معدنی برعهده دارد خود را به رعایت قوانین ، اصول مهندسی ایمنی ، بهداشت حرفه ای و زیست محیطی پایبند دانسته و همواره درمسیر مستمر عملکرد خود در این عرصه گام بر می دارد. ما با تلاش در جهت پیشگیری از آلودگی های محیط زیستی و آسیب های ناشی از نامناسب بودن شرایط ایمنی و بهداشت شغلی اهداف زیر را سرلوحه فعالیت های خود قرار می دهیم :
• رعایت اصول سرپرستی
• آگاهی از قوانین و الزامات ایمنی و رعایت آنها
• ارتقاء سطح دانش و آگاهی کارکنان در عرصه های ایمنی ،بهداشت شغلی و جنبه های زیست محیطی و اقدامات کنترلی
• کاهش حوادث و بیماری های ناشی ازکار
• کنترل و نظارت مداوم بر چگونگی اجرای موازین و دستورالعملهای ایمنی

کیفیت

اولین تلاش شرکت پارس دولومیت در جهت جلب رضایت مشتری است. به منظور دستیابی به این دیدگاه، ما همیشه “کیفیت” را به عنوان یک نقطه عطف قابل توجه برای رضایت مشتری تلقی می کنیم. معیارهای کیفی عبارتند از:

  • ذخیره انرژی
  • منابع (انسان، ماشین آلات، مواد) بهره وری
  • قیمت مناسب
  • آموزش مستند مناسب
  • بهره وری بالا
  • استانداردهای ایمنی
  • طراحی جزئیات انعطاف پذیر و سفارشی

معیارهای فوق الذکر موجب افزایش رضایت مشتریان و تضمین کیفیت محصولات می شوند.

ارزش

ارائه محصولات به مشتریان با قیمتی رقابتی دغدغه اصلی ما محسوب می گردد. ما با ترکیب بهره وری اقتصادی با تاکتیک های طراحی، محصولات را با کیفیت بالا و قیمتی مناسب به طور هم زمان به مشتریان خود عرضه می‌کنیم.

پایداری در طراحی محصول

هدف ما رسیدن به محصولاتی پایدار با ایجاد هماهنگی بین ابعاد محیطی، اجتماعی و اقتصادی است. پارس دولومیت با استفاده از قواعدی پایدار در طراحی پایلوت های خود و راه اندازی آنها تلاش می کند تا در صرفه جویی منابع طبیعی مارکت کرده و از وفاداری مشتریان خود اطمینان حاصل کند.

مشتریان

تمامی سازمان های خلاق ، علمی ، حرفه ای و مبتنی بر تکنولوژی در سراسر جهان قادر به بهره گیری از خطوط توایدی پایلوت ها ، خطوط راه اندازی و فرآیندهای مدولار ما هستند.

 

پایداری

پایداری به معنای پاسخگویی به نیازهای فعلی بدون در نظر گرفتن توانایی سازمان های آینده برای رفع نیازهای خودشان است. حرکت به سوی این هدف شرکت ها را ملزم می کند تا ابعاد زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی را به طور همزمان در روند طراحی جزئیات ادغام کنند. در پارس دولومیت، ما اهدافمان را براساس این مفهوم تعیین می کنیم. پایداری تنها آغاز یک اجرا یا شعار یک شرکت محسوب نمی شود بلکه تعهدی اجتماعی به مشتریانمان است. ما معتقدیم داشتن سهمی در حفاظت از زمین و تولید محصولات سبز یک کسب و کار واقعی است. پارس دولومیت تلاش می کند تا با ارائه راه حل های پایدار به مشتریان موجب افزایش بهره وری با استفاده از منابع طبیعی ، حفظ مصرف انرژی، کاهش اثرات کربن ، حمایت از مسئولیت های اجتماعی واحد و افزایش وفاداری مشتریان گردد. پارس دولومیت معتقد است که اجرای مفهوم پایداری در داخل و بین سازمان ها ، مشتریان را قادر می سازد تا به شیوه ای مناسب بر فرآیند تولید نظارت داشته باشند.

تحقیق و توسعه (Research and Development)

بخش تحقیق و توسعه شرکت‌ها نقش کلیدی را در تولید یک محصول با کیفیت دارد.

تحقیق و توسعه نیروی محرک شرکت ما است. طی دهه های گذشته ، تیمی از مهندسین و تکنسین های حرفه ای ما موفق به تحولاتی برجسته در زمینه طراحی و ساخت تجهیزاتی مدرن و باکیفیت شده‌اند و به طور مداوم در تلاش برای خلق راه حل های نوآورانه در زمینه های تخصصی می باشند.

بخش تحقیق و توسعه پارس دولومیت همواره با چالش های متنوعی مواجه است. تیم مهندسی با تکیه بر تجارب ارزشمند در مواجه با این چالش ها، ما را قادر می سازد که با روش های منحصر به فردی پیشرفته ترین خطوط تولید را در صنایع معدنی راه اندازی کنیم. این رویکرد، کلید موفقیت ما در توسعه راه حل های نوآورانه بوده است.

نوآوری یکی از مهمترین عوامل موفقیت برای شرکت های طراحی مهندسی و تولیدی می باشد و مزایای رقابتی را ایجاد می کند.

یکی از وظایف بخش تحقیق و توسعه ارزیابی و پیاده سازی ایده های نوین می باشد. تیم تحقیق و توسعه پارس دولومیت همواره در تلاش برای  ارزیابی تکنولوژی های جدید و بومی سازی آنها می باشد. این ساختار این اطمینان را می دهد که نه تنها ما، همچنین مشتریان ما ، همیشه قادر به استفاده از آخرین و ابتکاری ترین راه حل ها هستند.

ما تحقیقات خود را تنها به بهبود ماشین آلات و تجهیزات محدود نمی کنیم بلکه تحقیقات وسیعی را در تجزیه و تحلیل و بهینه سازی تک تک قطعات تکمیلی که به عملکرد ماشین آلات کمک می کند ، از جمله طراحی ابزارآلات ، بهینه سازی فرآیند های تولید، اتوماسیون پیشرفته ، بکارگیری تکنولوژی های مدرن و… انجام می‌دهیم.